ثبت مشاور

قسمت 7 بازنده Bazande - دانلود سریال

تاریخ : 1402.12.25
نویسنده : Football Doost
نظرات : 0

 

فوتبال دوست : بخش فيلم و سريال و سرگرمي سايت فوتبال دوست ، قسمت هفتم 7 سريال بازنده Bazande در حوزه نمايش خانگي را آماده دانلود نموده است . سريال بازنده قسمت هفتم 7 يکي از پر بيننده ترين سريال هاي نمايش خانگي است که با کسب امتياز خوب ، در نظر سنجي از مخاطبين ، توانسته يکي از برترين سريال ها باشد .

 

 دانلود بازنده - قسمت هفتم 7

تاریخ انتشار : بزودی 

کیفیت 480   کیفیت 720

 

کیفیت 1080   کیفیت 1080HQ

 

کیفیت BLURY   تمام کیفیت ها 

 

 

 

 

قسمت 7 بازنده - دانلود رايگان

دانستنیهای سریال بازنده قسمت هفتم 7 Bazande

 

کارگردان سریال بازنده قسمت هفتم 7 : امین حسین‌پور کارگردانی مجموعه نمایش خانگی بازنده Bazande را بر عهده دارد که مانند سایر کارهای پیشین این کارگردان ، انتظار می رود همچنان شاهد یکی دیگر از آثار پر مخاطب امین حسین‌پور در بازنده قسمت هفتم 7 باشیم . 

 

بازیگران مجموعه نمایش خانگی Bazande بازنده قسمت هفتم 7 : هنرمندانی همچون علیرضا کمالی ، صابر ابر ، سارا بهرامی ، صدف اسپهبدی ، رویا جاویدنیا ، محمد علی محمدی ، مهدی رکنی و پیمان قاسم خانی با نقش آفرینی در قسمت هفتم 7 بازنده ، ماجراهای متفاوتی را نمایش می دهند .

 

چکیده داستان بازنده Bazande قسمت هفتم 7 : خلاصه داستان بازنده و ماجرای کلی قسمت هفتم 7 بازنده بدین شرح است که خلاصه داستان سریال بازنده این است که کارآگاهی به نام کیانی درگیر پرونده‌ ای پیچیده می شود کـه منجر به بر ملا شدن راز‌ های بزرگی از یک خانواده می گردد . کاراگاه داستان که علیرضا کمالی اجرا کننده این نقش است ، به چالش کشیده می شود و سرانجام ...

 


فیلم و سریال تصادفی


نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا
Your IP is 44.200.86.95