ثبت مشاور

قلعه نویی گفت مگر گواردیولا همیشه قهرمان می شود

تاریخ : 1396.02.08
نویسنده : Football Doost
نظرات : 0

فوتبال دوست : سرمربی تراکتورسازی گفت:حرف هایی هم که می زنم از ته قلبم است . امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در جایی قرار دارم که خاطرات خوبی از آن دارم. من در اینجا احساس آرامش دارم. حرف هایی هم که می زنم از ته قلبم است. ما دوران خوبی را در اینجا داشتیم حتی می توانستیم جام آسیایی کسب کنیم ولی نشد. دعا می کنم سپاهان به دوران طلایی خودش برگردد. من آن سال ها  این روزها را می دیدم. در آن جلسه هم گفتم که می خواهم بنیان سپاهان را نابود کنند البته این اتفاق هنوز نیفتاده است ما در آسیا آن زمان خیلی حرف ها برای گفتن داشتیم. هم جای سپاهان و هم تراکتور در آسیا خالی است.  همین الان که از خیابان ها رد می شدم  خاطرات برایم مرور شد. 

قلعه نویی

به گزارش کاپ،وی خاطرنشان کرد: این بازی برای هر دو تیم مهم است. سپاهان به دنبال سهمیه آسیایی است. هم بازی سختی برای ما به این دلیل که 8 بازیکن خود را در اختیار نداریم. ما با 14 بازیکن به  اصفهان آمدیم. از این 14 بازیکن 8بازیکن بزرگ هستند. با توجه به اینکه نقش جهان درست شده است و چمن بسیار خوبی دارد. ما به دنبال بازی روی زمین هستیم. قطعا یک بازی بسیارخوبی خواهد شد به کرانچار هم تبریک می گویم و خوشحالم که دوباره او را می بینم. یادی از دوست عزیزم ویسی می کنم. نتیجه دست خداست تلاش می کنیم سه امتیاز را کسب کنیم.باید بگویم ما چند ماه است که شرایط خوبی نداریم شاید در جدول جایگاه خوبی داریم . این تیم با این شرایط باید دورقمی می شد. از بازیکنان ممنونم که در بدتری شرایط به تیم کمک می کنند. یکسری از بازیکنان معرفتی هستند مثل آقای اخباری که چند روز دیگر هم قراردادش و هم خدمتش تمام می شود اما خالصانه برای ما کار می کند مثل خیلی از بازیکنان دیگر. 

سرمربی تراکتورسازی درباره وضعیت بازیکنان این تیم که قراردادشان تمام می شود بیان داشت: وقتی داشتم می آمدم دیدم زاینده رود آب دارد و  خوشحال شدم. در زمانی که اینجا بودم با همسرم بعضی شب ها زاینده رود را پیاده قدم می زدم. درباره اخباری باید بگویم که اختیار این بازیکن دست ما نیست. او بازیکن سایپاست. سیاست باشگاه این است که دو کار را انجام دهد. یک تعهدات بازیکنان خارجی را پرداخت کند تا شاید این پنجره بر روی ما باز شود دوم اینکه مذاکره با بازکنان فعلی است. اما این را بدانید علاوه بر لیگ درگیر جام حذفی هم هستیم. اعتقادم این است که آجورلو به  اندازه 6 مدیرعامل زحمت می کشد پشت سر هم پرونده می آید همه آنها هم به دلار است. آن موقع 900 تومان بود اما الان دلار 4هزار تومان است. خدا کند بعد از انتخابات این دلار به 8 هزار نرسد.

،وی عنوان کرد: وقتی نتیجه نمی گیری امیر قلعه سیبل است. ولی این را بگویم مگر گوآردیولا هرجا می رود قهرمان می شود؟ما تراکتور را در لیگ یازدهم تحویل گرفتیم اگر بدشانسی نمی آوردیم قهرمان می شدیم امسال هم اگر بدشانسی نمی آوردیم در کورس قهرمانی می ماندیم.سروش به پرسپولیس رفت و پس از آن کیفیت پرسپولیس بالا رفت. الان 8 بازیکن را نداریم و تا اینجا هم خدا به ما عنایت داشته است. این هم نیست که هرجا ما می رویم باید قهرمان شویم. من هر دو تیم سپاهان و تراکتور را دوست دارم چون ریشه مردمی دارد. هر دوی این تیم را مردم دوست دارند. یک روز به ساکت گفتم می خواهم دو کار را انجام دهم. یکی اثرگذاری است و دوم اینکه سپاهان را فرااستانی کنم. زمان ما سپاهان طرفداران زیادی داشت تراکتورسازی طرفداران خوبی دارند هرجا می رویم هواداران هستند و خیلی خوب است. 

سرمربی تراکتورسازی اذعان داشت: همه خوب هستند اما برنامه ریزی باشگاه ها با یکدیگر فرق می کند. ما قبل از اتفاقات شرایط خوبی داشتیم. در سپاهان هم همه چیز در جای خود قرار دارد. از ساکت ، پورسینا و اسلامیان تشکر می کنم خیلی زمان به من خرده می گیرندنه که اسم بعضی ها را نیاورم اما من واقعیت ها را می گویم. 

قلعه نویی در پایان درباره اینکه با قهرمانی احتمالی تراکتور در جام حذفی یک تیم اصفهانی سهمیه می گیرد گفت: ما هر کاری را ابتدا برای خودمان انجام می دهیم. باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی روی خواهد داد.

کلید واژه ها :
قلعه نویی
دسته بندی :  فوتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا