ثبت مشاور

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم و تلاش برای لیگ برتر

تاریخ : 1402.09.08
نویسنده : Football Doost
نظرات : 2

فوتبال دوست : تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در حالی برای کسب مجوز صعود به لیگ برتر فوتسال تلاش می‌کند که در هفته پایانی دو دیدار حساس برگزار می‌شود و نکته جالب توجه این است که هر چهار تیم حاضر در این مرحله اکنون دارای شانس صعود به لیگ برتر هستند.

 

 آتلیه‌طهران

در هفته پایانی دیدارهای مرحله پلی‌آف فصل 96 – 1395 لیگ دسته اول فوتسال باشگا‌ه‌های کشور دو مسابقه در شهرهای امیدیه و ساوه به انجام می‌رسد و تیم فوتسال نفت امیدیه خوزستان میزبان آتلیه‌طهران قم است و سن‌ایچ ساوه از مقاومت قرچک صدرنشین جدول پذیرایی خواهد کرد، بازی‌هایی که یکشنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

* صدرنشینی مقاومت در مرحله پلی‌آف

با توجه به نتایج رقم خورده در پنج هفته سپری شده از بازی‌های این مرحله، شانس نخست صعود به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم مقاومت قرچک است که در حال حاضر با 10 امتیاز و سه امتیاز بالاتر از تیم‌های دوم و سوم جدول و 6 امتیاز بیشتر از تیم چهارم رده‌بندی، بیشترین  شانس را برای صعود به لیگ برتر فوتسال دارد.

مقاومت قرچک در هفته پایانی این بازی‌ها با تساوی و برتری احتمالی در مقابل تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه قطعا به لیگ برتر فوتسال صعود می‌کند، مقاومتی‌ها حتی بدون توجه به بازی همزمان بین آتلیه‌طهران قم و نفت امیدیه خوزستان در صورت شکست با اختلاف سه گل، باز هم صعود خواهند کرد.

تیم فوتسال مقاومت قرچک همچنین در صورت تساوی مسابقه تیم‌های نفت امیدیه خوزستان و آتلیه‌طهران قم در صورت هر شکستی باز هم صعود می‌کند اما تنها نتیجه‌ای که باعث عدم صعود مقاومت می‌شود باخت این تیم با اختلاف حداقل چهار گل مقابل سن‌ایچ و برد همزمان آتلیه مقابل نفت خواهد بود.

 

* آتلیه‌طهران قم با پیروزی صعود می‌کند

شانس دوم صعود به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم آتلیه‌طهران قم است که بعد از تیم مقاومت قرچک با هفت امتیاز در مکان دوم جدول ایستاده است و دارای تفاضل گل مثبت دو است، در حالی که تیم هم امتیاز رده سوم جدول یعنی سن‌ایچ ساوه با تفاضل گل منفی پنج در تعقیب این تیم است.

آتلیه‌طهران قم در صورت پیروزی مقابل نفت امیدیه خوزستان قطعا به لیگ برتر فوتسال صعود می‌کند زیرا سن‌ایچ ساوه آن وقت به پیروزی با اختلاف حداقل چهار گل مقابل تیم مقاومت قرچک نیاز پیدا می‌کند که در صورت این اتفاق تیم مقاومت قرچک به لیگ برتر نخواهد رسید.

آتلیه‌طهران قم در صورت تساوی مسابقه تیم‌های مقاومت قرچک و سن‌ایچ ساوه در بازی همزمان، با یک تساوی نیز به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور صعود می‌کند اما در صورت پیروزی مقاومت مقابل سن‌ایچ ساوه باز هم تساوی و باخت با اختلاف یک گل موجب صعود آتلیه‌طهران می‌شود ولی نماینده قم در صورت برتری سن‌ایچ مقابل مقاومت قرچک باید با هر نتیجه‌ای فقط برنده شود.

 

* سن‌ایچ امیدوار به شکست مقاومت و گرفتن مجوز صعود

شانس سوم صعود به لیگ برتر فوتسال ایران در فصل 1396، تیم سن‌ایچ ساوه است که در خانه خود میزبان تیم صدرنشین مقاومت قرچک است و بعد از مقاومت و آتلیه‌طهران قم سومین شانس صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود زیرا هم امتیاز با نماینده قم و تفاضل گل منفی پنج در مکان سوم است.

سن‌ایچ ساوه فقط در صورت پیروزی با حداقل اختلاف چهار گل قطعا صعود می‌کند، در غیر این صورت و یا برد با تفاضل‌های کمتر باید جویای شرایط خود در بازی همزمان بین تیم‌های فوتسال نفت امیدیه خوزستان و آتلیه‌طهران قم باشد، ضمن اینکه سن‌ایچ در صورت برد با هر نتیجه‌ای در صورت برد نفت امیدیه مقابل آتلیه‌طهران قم یا تساوی آتلیه و نفت امیدیه به همراه تیم مقاومت به لیگ برتر صعود می‌کند، ولی تنها امید سن‌ایچ در صورت برتری آتلیه‌طهران قم مقابل نفت امیدیه، پیروزی با اختلاف چهار گل برابر مقاومت است.

 

* نفت امیدیه آخرین شانس صعود به لیگ برتر

شانس آخر صعود به لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در مرحله نهایی فصل 96 – 1395 لیگ دسته اول فوتسال ایران، تیم نفت امیدیه خوزستان است که البته از کم‌ترین شانس برای صعود به لیگ برتر برخوردار است و فقط در یک حالت می‌تواند صعود کند، اینکه هم آتلیه را حداقل با دو گل اختلاف شکست بدهد و هم اینکه در بازی همزمان نتیجه بازی مقاومت قرچک و سن‌ایچ ساوه حتما به نفع تیم مقاومت رقم بخورد.

با بررسی کردن تمام شرایط صعود دو تیم از جمع چهار تیم حاضر در مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور به فصل 1396 لیگ برتر، در هفته پایانی احتمال صعود همزمان دو تیم به چهار شکل وجود دارد، صعود مقاومت قرچک و آتلیه‌طهران قم، صعود مقاومت قرچک و سن‌ایچ ساوه، صعود آتلیه‌طهران قم و سن‌ایچ ساوه و صعود مقاومت قرچک و نفت امیدیه خوزستان.

 

* مقاومت قرچک و آتلیه‌طهران قم شانس‌های قهرمانی

همچنین برای تعیین تیم قهرمان که در درجه اهمیت بعدی بعد از صعود به لیگ برتر قرار دارد، باید گفت تیم مقاومت قرچک در صورت پیروزی یا تساوی مقابل سن‌ایچ ساوه قطعا قهرمان این فصل از مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور خواهد شد اما تیم مقاومت قرچک در صورت باخت به سن‌ایچ و پیروزی آتلیه‌طهران قم در بازی همزمان، با احتساب تغییر تفاضل‌ها زمینه قهرمانی نماینده فوتسال قم را فراهم می‌کند.

در یک مورد نادر که برد پرگل سن‌ایج ساوه و در نظر گرفتن احتمالات بازی همزمان،‌ تیم سن‌ایچ نیز شانس قهرمانی دارد اما آتلیه‌طهران قم قطعا با شرایط موجود از شانس بالایی برای صعود به لیگ برتر فوتسال برخوردار است و باید امیدوارانه و با تمرکز مقابل امیدیه قرار گیرد و از آن بازی سربلند بیرون آید.

 

* غیاثی: امکانات و شرایط مالی ما با 3 رقیب دیگر قابل مقایسه نیست

سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس راجع به وضعیت تیمش در آستانه جدال با نفت امیدیه خوزستان در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتسال، اظهار کرد: برای این دیدار تمام بازیکنان ما در اختیار کادر فنی هستند و خوشبختانه بازیکن مصدوم یا محروم نداریم.

سیدوحید غیاثی اضافه کرد: از تیم نفت امیدیه به واسطه مسابقه‌ای که در سالن شهید حیدریان قم مقابل این تیم داشتیم شناخت کافی دارم، آنالیز کامل و دقیقی از نوع بازی این تیم در اختیار بازیکنان قرار داده‌ایم و تاکتیک‌های ویژه این بازی را نیز بر اساس شیوه‌ای که در نظر داریم، تمرین می‌کنیم.

وی یاد آور شد: بازی پرفشاری را در هفته پنجم مقابل تیم سن‌ایچ ساوه پشت‌سر گذاشتیم و به همین خاطر یک روز بعد از این بازی را به بازیکنان استراحت دادیم تا به خوبی ریکاوری کنند و از نظر روحی و جسمی بار دیگر در شرایط مطلوب و مناسب وارد تمرینات آماده‌سازی تیم شوند.

غیاثی راجع به عملکرد تیمش تا این هفته از مسابقات مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتسال، تصریح کرد: شما تیم ما را با تیم‌های سن‌ایچ ساوه و حتی نفت امیدیه و مقاومت مقایسه نکنید زیرا امکانات و شرایط مالی ما با آنها قابل مقایسه نیست ولی بازیکنان ما با همت و غیرت خود اکنون در آستانه صعود به لیگ برتر هستند.

 

* قلی‌زاده: بازیکنان آتلیه‌طهران مستحق صعود به لیگ برتر هستند

مدیر تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از پیش‌بینی سفر هوایی بازیکنان این تیم به امیدیه خبر داد و بیان کرد: طولانی بودن راه قم تا امیدیه امکان اینکه سفر زمینی به این شهر را به ما نمی‌داد، به همین دلیل سفر ما به امیدیه با هواپیما انجام خواهد شد.

رسول قلی‌زاده بیان کرد: راهی سخت‌، طولانی و پر پیچ و خم را از هفته نخست رقابت‌ها در پائیز سال 1395 تا الان که اردیبهشت ماه سال 96 است پشت‌سر گذاشته‌ایم، خیلی از موانع و مشکلات را کنار زده‌ایم، بی‌پولی و حتی در برخی مواقع نامهربانی‌هایی را تحمل کرده‌ایم و حالا نوبت نتیجه گرفتن تیم است، تا این هفته بچه‌های تیم از هیچ چیز کم نگذاشته‌اند و واقعا مستحق صعود به لیگ برتر هستند و امیدوارم به این مهم برسیم.

 

* گائینی: دعای خیر مردم قم پشت‌سر آتلیه‌طهران است

قائم مقام باشگاه آتلیه‌طهران قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس این تیم را شایسته صعود به لیگ برتر فوتسال دانست و تصریح کرد: ما مراقب تمام اتفاقات هفته پایانی هستیم، چون اختیار صعود دست خودمان است و تیم ما در صورت پیروزی در این بازی بدون نیاز به نتیجه بازی همزمان صعود می‌کند.

هادی گائینی خاطرنشان کرد: بعد از دیدارهای مقدماتی، پنج هفته سخت و طاقت‌فرسا را در مرحله پلی‌آف پشت سر گذاشته‌ایم و حالا نوبت این است که نتیجه یک سال تحمل سختی و مشکلات متعدد را بگیریم، مطمئنم دعای خیر مردم قم به ویژه علاقمندان به فوتسال که در این فصل حامی تیم بودند پشت‌سر تیم است و به لیگ برتر خواهیم رفت.

کلید واژه ها :
تیم فوتسال آتلیه‌
دسته بندی :  فوتسال

نظرات

User Avatar
  • سجاد
  • در تاریخ : 8 آذر 1402 16:05
1

من بازی خیلی خوبه میخوام بیام توتیم چکار کنم

  • 0
User Avatar
  • modiriat
  • در تاریخ : 8 آذر 1402 16:05
2
سجاد,

فقط میتونی از طریق باشگاه ها وارد تیم بشی . حتما اقدام کن . وقتی بازیت خوبه و یا علاقه داری ، حتما با اراده و پشتکار ، به باشگاه های ورزشی برو و از اونجا پیگیری کن . موفق باشی 
  • 0

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا
Your IP is 18.205.26.39