ثبت مشاور

زهیوی بالاخره کجا را انتخاب میکند

تاریخ : 1396.02.21
نویسنده : Football Doost
نظرات : 0
فوتبال دوست : رحیم زهیوی این روزها در صدر رسانه‌ها قرار دارد و گمانه‌زنی‌های زیادی در باره تیم آینده او به گوش می‌رسد. او در باره قراردادش با الشحانیه می‌گوید: «پول خوبی با توجه به قرارداد یک سال و نیمه‌ام، الشحانیه به من پرداخت می‌کرد و همین مساله باعث شد تا آنها اصرار به بازی کردنم داشته باشند اما همانطور که گفتم مصدومیت سختی را پشت سر گذاشتم و در نهایت امسال تصمیم گرفتم قراردادم را فسخ کنم و درباره آینده‌ام به زودی تصمیم خواهم گرفت.» او دوری از ایران را سخت توصیف می‌کند: « پیشنهاد خوبی از لیگ قطر دارم و البته باید از نظر مالی به گونه‌ای باشد که بتوانم شرایط سخت دوری از خانواده و ایران را تحمل کنم و به قولی اینجا را ول کنم و بروم قطر. طی یکی دو هفته آینده مشخص خواهد شد که به کجا خواهم رفت. راستش را بخواهید از تمام تیم‌های ایرانی پیشنهاد دارم و آنها با آقای طیبی به عنوان مدیربرنامه‌هایم در حال گفت‌وگو هستند.

رحیم زهیوی

با این حال همانطور که گفتم برای اینکه هدفم در فصل آینده را مشخص کنم به دو هفته فرصت نیاز دارم تا به جمع‌بندی در این خصوص برسم.» او اشاره‌ای به پیشنهادهای خارجی‌اش دارد: «پیشنهادهای خارجی نیز دارم که مربوط به لیگ قطر، چین، هلند و یونان می‌شود. با این حال همانطور که گفتم اولویت اول من حضور در فوتبال ایران است و اصلا نمی‌توانم دوری از خانواده را تحمل کنم. قطر با توجه به اینکه نزدیک ایران است و همزبان هستیم شرایط بهتری داشت اما اگر از نظر مالی شرایط متفاوتی برایم نسبت به پیشنهادهای داخلی نداشته باشد نخواهم رفت.»  زهیوی در باره قراردادش با استقلال می‌گوید: «آقای منصوریان به من لطف داشتند و هیچ وقت زحمات ایشان را فراموش نمی‌کنم. در نیم‌فصل قرار بود به استقلال بروم که مشکلی پیش آمد و این انتقال شکل نگرفت. چیزهایی اتفاق افتاد که تصمیم گرفتم به پیشنهاد قطری جواب مثبت بدهم. اکنون نیز هیچ چیزی مشخص نیست و در ایران اگر قرار به بازی باشد به زودی تصمیمم را اعلام خواهم کرد و مذاکره می‌کنم. سال بعد هم یا استقلال قهرمان است یا پرسپولیس. لیگ امسال را دنبال می‌کردم.
 
خودم در نیم‌فصل بازیکنی تاثیرگذار در لیگ بودم و آمار گل زده و پاس گل خوبی داشتم اما همان موقع هم گفتم که پرسپولیس با توجه به پتانسیلی که در اختیار دارد می‌تواند 5-4 هفته زودتر قهرمانی را از آن خود کند. مطمئن باشید در فصل آینده نیز شرایط اینگونه خواهد بود و استقلال و پرسپولیس با فاصله زیاد نسبت به دیگر رقبا برای قهرمانی خواهند جنگید و همین مساله باعث شده تا تصمیم به حضور در یکی از این دو تیم داشته باشم. هر دو از نظر بازیکن، مربی و کیفیت شرایط خوبی دارند و این مساله باعث خواهد شد تا قهرمان فصل آینده را نیز آنها تعیین کنند.»

بازیکن سابق استقلال خوزستان درباره بازگشتش به تیم ملی معتقد است: «به هرحال اکنون به تیم ملی دعوت نشده‌ام و این تصمیم کادرفنی و آقای کی‌روش است. من مصدومیتی ندارم و کاملا آماده هستم و پیش از این نیز از سوی آقای کی‌‎روش دعوت شده بودم. با این حال انگیزه بالایی دارم که بتوانم در مرحله بعدی اعلام فهرست تیم ملی جایی در بین ملی‌پوشان داشته باشم و تمام تلاشم را برای رسیدن به این هدف خواهم کرد.»

پیش از این حرف‌هایی از طرف زهیوی درباره سردار و اشکان شنیده می‌شد، او در این باره توضیح می‌دهد: «من هیچ وقت نگفتم بهتر از سردار و اشکان و رضا قوچان نژاد هستم. وقتی به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شدم آن سایت قرار مصاحبه‌ای را ترتیب داد و به منزلم آمدند. در خصوص اینکه چرا در تیم ملی بازی نمی‌کنم پرسیدند که من گفتم این بازیکنان که هم‌پستی من محسوب می‌شوند در اروپا حضور دارند و شرایط بهتری از نظر حرفه‌ای دارند و درخشش خوبی نیز داشته‌اند و طبیعی است که کار سختی پیش‌رو داشته باشم. آنها حرفم را تحریف کردند و اشتباه نوشتند. من نگفتم بهتر از آنها هستم و هیچ وقت هم این را نمی‌گویم.»

او درباره علاقه‌اش به استقلال یا پرسپولیس می‌گوید: «من با پیراهن آبی استقلال خوزستان بازی ‌کرده‌ام، با پیراهن قرمز الشحانیه هم به میدان رفته‌ام. اینکه رنگ کدام پیراهن بیشتر به من می‌آید را نمی‌دانم و زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. من هیچ وقت نمی‌گویم و نگفته‌ام که علاقه به کدام تیم دارم و استقلال و پرسپولیس هر دو محبوب هستند. باید ببینیم چه می‌شود و رحیم زهیوی همیشه منتظر رحمت خداست و هر چه او بخواهد می‌شود و انتخاب بعدی‌اش از روی قلبش خواهد بود.»

فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
پیشنهاد قطر به زهیوی
دسته بندی :  فوتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا
Your IP is 44.200.86.95