ثبت مشاور

فاصله زیاد منچستر با چلسی در لیگ جزیره

تاریخ : 1396.02.07
نویسنده : Football Doost
نظرات : 0

فوتبال دوست : سرمربی منچستریونایتد معتقد است تیمش با بهترین تیم لیگ فاصله زیادی دارد . ژوزه مورینیو در پاسخ به سوال جف استلینگ درباره بهترین تیم لیگ گفت: ما با تبدیل شدن به بهترین تیم لیگ فاصله زیادی داریم زیرا آن تیم بیشترین امتیاز را میان دیگران دارد.

فاصله چلسی و منچستر

می دانم که دوست دارید از من انتقاد کنید، وقتی در چلسی قهرمان می شدم این کار را می کردید، اما حالا دست برداشته اید. بهترین تیم تیمی است که در پایان فصل قهرمان می شود و ما با آن فاصله زیادی داریم.

نمی دانم چند امتیاز با چلسی فاصله داریم، اما آنها این فصل تیم بهتری نسبت به ما هستند.

به نظر من دیگران باید فصل اول من در یونایتد را مورد قضاوت قرار دهند. من در فصل اول خود یک جام کسب کردم، اما می توانید آن را به راحتی فراموش کنید. نمی دانم یک فصل خوب از دید من و شما چه فصلی است.

به نظر من فصلی خوب است که برای هر بازی آماده باشید و برای هر بازی بجنگید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و از اصالت منچستریونایتد حفاظت کنید.

ما برای قهرمانی نمی جنگیم، تنها می جنگیم تا در بین چهار تیم برتر قرار بگیریم. قهرمانی ها برای این باشگاه ارزش زیادی دارند و می توانیم در لیگ اروپا به این هدف برسیم.

دشوار است وقتی حریف ما چلسی از هفته گذشته بازی نکرده است. بخاطر طبیعت بازیکنان انجام دادن بازی به فاصله 2 روز سخت خواهد بود. آنها زمان استراحت و آمادگی داشته اند برای همین خیلی بهتر از ما ریکاوری کرده اند. 


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
چلسی منچستر یونایتد
دسته بندی :  اخبار داغ

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا
Your IP is 44.211.31.134