ثبت مشاور

انتقادهای کربکندی از فوتبال

تاریخ : 1402.09.08
نویسنده : Football Doost
نظرات : 0

فوتبال دوست : رسول کربکندی پیرامون عملکرد نامناسب مظاهری در اواخر فصل و اینکه آیا این عملکرد در نظر کی‌روش تاثیر نخواهد گذاشت، اظهار داشت: آقای کی‌روش توجه چندانی به عملکرد بازیکنان در تیم‌های باشگاهی ندارد و اگر از بازیکنی راضی باشد، بدون در نظر گرفتن عملکرد بازیکن در تیم باشگاهی باز هم او را دعوت و در پستی که نیاز دارد از او استفاده می‌کند.

 

کربکندی

 

 

وی ادامه داد: مثال واضح این موضوع را می‌توان رامین رضاییان نامید که اکنون در تیمی باشگاهی مشغول به بازی نیست اما به تیم‌ملی دعوت می‌شود و در ترکیب فیکس تیم نیز قرار می‌گیرد. به هر حال بازیکنی عملکرد یکساله او خوب بوده است، مهم‌تر از دوبازی آخر لیگ است البته امیدوارم رشید به روزهای بسیار خوب خود مجددا بازگردد.

سرمربی اسبق ذوب‌آهن درباره فوتبال‌زدگی احسان پهلوان در اواخر فصل و تاثیر آن در بازی‌های تیم‌ملی گفت: پهلوان گل‌های حساس و خوبی برای ذوب‌آهن و تیم‌ملی به ثمر رسانده ‌و اگر فوری به اشباع برسد این اتفاق بسیار مضر برای این بازیکن است. یک فوتبالیست نباید به موقعیتی که در آن قرار دارد راضی شود چراکه مسیری که در حال پیمودن هستند، مسیری است که می‌تواند 10 سال آن‌ها را بیمه کند.

وی افزود: این نشان می‌دهد که یک سری از بازیکنان ما ظرفیت پیشرفت را ندارند و با رسیدن به جایگاه متوسط خیلی زود فکر می‌کنند که به همه چیز رسیده‌اند اما باید بدانند که از فرصت‌هایی که ایجاد شده و به تیم ملی دعوت می‌شوند باید تلاش کنند که جزو 11 بازیکن اصلی تیم‌ملی باشند، اگر بازیکنانی همانند مسی یا رونالدو همانند بازیکنان جوان ما اعتقاد داشتند اکنون باید فوتبال را کنار بگذارند اما سعی می‌کنند بیشتر بازی ‌کنند و روز به روز درحال پیشرفت هستند و قرارداد‌های سنگین‌تری امضا می‌کنند.  متاسفانه جوانان ما به این موضوع اهمیت نمی‌دهند و زود اشباع می‌شوند.

کارشناس فوتبال اصفهان ادامه داد: بسیاری از استعدادهای درخشان در این کشور وجود دارد که متاسفانه کشف نشده‌اند. بازیکنان شاغل کنونی باید قدر این فرصت را بدانند که متاسفانه بسیاری از بازیکنان ما این تفکر را ندارند.

وی درباره آینده رشید مظاهری و احسان پهلوان گفت: باشگاه ذوب‌آهن برای این دو بازیکن سکوی پرتاب خیلی خوبی بود و با توجه به جوان‌گرایی که این باشگاه انجام داد، فرصت خوبی برای بازیکنانی امثال مظاهری و پهلوان به دست آمد تا به چشم بیایند. اعتقاد دارم این بازیکنان باید در باشگاه خود بمانند و به این زودی باشگاه خود را تغییر ندهد و رشد و ترقی که یک بازیکن به دنبال آن است را در تیم ذوب‌آهن به دست آورند و زمانی که یک تیم بسیار بزرگ آن‌ها را خواست می‌توانند تیم خود را تعویض کنند.

کربکندی درباره پایان یافتن قرارداد پهلوان با ذوب‌آهن و اینکه گفته می‌شود که در حال جدایی از این باشگاه است، گفت: از دست دادن چنین بازیکنانی برای ذوب‌آهن ضرر است چراکه بازیکنانی امثال پهلوان مهره‌هایی هستند که در این تیم به ثبات رسیده‌اند اما طبیعی است که بازیکن به دنبال شرایط مالی بهتری برای خود است و اگر ذوب‌آهن می‌توانست شرایط مالی برای خود فراهم کند که زودتر از پایان قرارداد بازیکنان با آن‌ها تمدید کند با چنین شرایط مواجه نمی‌شد.

وی افزود: هیچ کجای دنیا قرارداد یکساله با بازیکن بسته نمی‌شود و باشگاه حداقل 5 سال با بازیکن قرارداد می‌بندد تا بازیکن نتواند هرسال بازارگرمی کند و قیمت جدیدی برای فصل بعدی ارائه دهد اما در ایران خلاف این موضوع در جریان است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در پایان درباره ملی‌پوشان جدید سپاهان نیز گفت: سپاهان با تجربه‌ای که سال گذشته به دست آورد و فشاری که روی تیم بود، امسال با بودجه بیشتری وارد بازار نقل و انتقالات شده و خوب در حال یارگیری است. این موضوع نشان می‌دهد که باشگاه به آینده خود فکر می‌کند و باید برای طرفداران کثیر خود بودجه بیشتری را صرف کند که امسال این موضوع را شاهد هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

تسنیم

کلید واژه ها :
فوتبال اصفهان
دسته بندی :  فوتبال آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا
Your IP is 18.205.26.39